5 Książki do czytania na Bitcoin’ie dla początkujących


Albo jesteś nowicjuszem, który prawie nie ma pojęcia o handlu bitcoinami, albo prawdziwym ekspertem inwestycyjnym doświadczonym w złożonych aspektach Bitcoin hacks, nigdy nie jest za późno na odkrycie nowych rzeczy. Najlepszym sposobem, aby pogłębić swoje zrozumienie krypto waluty i stać się mistrzem na rynku Bitcoinów jest poprzez książki. Dzisiaj będziemy omawiać 5 obowiązkowych książek dla manekinów. Bez dalszego rozwodzenia się zacznijmy.

5 książek o Bitcoinach wszechczasów
1. Bitcoin Od początkującego do eksperta, autorstwa Christiana Newmana
Zawsze istnieje błędne przekonanie wśród początkujących, rozpaczliwie chętnych i mających nadzieję przybliżyć temat kryptokurcji w mgnieniu oka. Trzeba jednak zrozumieć, że aby wejść w zaawansowane stadium eksperta Bitcoinów, trzeba nauczyć się liny. Chociaż nikt nie rodzi się mistrzem, zawsze możemy nim zostać.

Ta książka napisana przez Christiana Newmana jest przewodnikiem dla początkujących, który nauczy cię podstawowych pojęć, terminów i zjawisk związanych z kryptokurrency. Jest on jak kompleksowy przegląd tego, czym są inwestycje cyfrowe i jak można zbić fortunę działającą w tej dziedzinie handlu.

Przegląd książek:

Twój prawdziwy doradca ds. kryptokurrency, który pomoże Ci być profesjonalistą w świecie cyfrowego handlu.
2. The Bitcoin Big Bang: How Alternative Currencies are about to Change the World, by Brian Kelly
„The Bitcoin Bang“ to najlepsza książka kryptokurwalutowa, która pomoże ci poruszać się po nieodkrytym cudzie cyfrowej waluty. W przeciwieństwie do innych utworów uczących podstaw Bitcoin Profit, ta książka wykracza poza typowe badania nad technologią łańcuchów blokowych i raczej obejmuje szczegółowe omówienie różnych aspektów zarządzania portfelem Bitcoinów.

Najprzyjemniejszym faktem jest to, że ta konkretna książka wyjaśnia ci wszystko w uproszczony sposób, jednocześnie kształtując twoje zrozumienie tego, jak kupować, zbierać i handlować. To praktyczne podejście sprawia, że jesteś bardzo chętny, aby złamać książki i kontynuować ścieżkę edukacyjną bez okresów bezczynności lub odkładania. Używany tam język jest zrozumiały dla dosłownie każdego laika.

Recenzja książek:

Twój osobisty przewodnik Step-by-Step, który pomoże ci w sferze blockchainu i zachęci cię do zostania milionerem
3. Bitcoin Profits Crash Course, autor: Frank Richmond
Dla tych, którzy są szczególnie zainteresowani zastosowaniami łańcucha blokowego, książka o nazwie Bitcoin Profits Crash Course jest zdecydowanym odkryciem. Jest to doskonałe arcydzieło uznające tajemnicę i ewolucję Bitcoinów. Tak więc, jest to bardzo przyzwoite dzieło do czytania przez każdego, kto próbuje połączyć swoje życie zawodowe z kryptokurrency.

Kopiąc głębiej, nie sposób nie wspomnieć o utalentowanym autorze Franku Richmondzie, który stworzył jeden z najwspanialszych przewodników po Bitcoinie w historii. Właściwie, sfera usług pisarskich jest super szeroka i można by naprawdę lepiej wiedzieć, gdzie szukać prawdziwych ekspertów od pisania, a Online Writers Rating jest najlepszym miejscem do tego. Jakość usług pisarskich nie powinna być już problemem, ponieważ niestandardowe recenzje pisania natychmiast odsuną cię od stron, które nie oferują najwyższej klasy produktów i usług.

Recenzja książek:

Twój prawdziwy znajomy przewodnik po slash’u dla zarabiania pieniędzy
4. Cryptocurrency Investing, by Tyler Jamazaki
Ta niesamowita książka jest przeznaczona do czytania w krótkim czasie. Jednak wnikliwy opis krypto walutowych cykli i tendencji jest bardzo pouczający i spójny. Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem, czy znasz się na koncepcjach inwestycyjnych, ta książka poszerzy twoją wiedzę, dając ci praktyczne przykłady, a także zmieni twoje spojrzenie na globalną ekonomię.

Książka ta zawiera pakiet następujących tematów:

Podstawy walut kryptograficznych
Technologia Blockchain
Strategie handlu kryptokurrency
Mity i prawdziwe fakty krypto walut Tak więc, aby w pełni zanurzyć się w przemyśle kryptokurrency i poszerzyć zrozumienie horyzontów łańcucha blokowego, należy rozważyć przeczytanie tego jednego. Fakty, które wkrótce odkryjesz, uczynią Cię znanym administratorem, entuzjastą i programistą.
Recenzja książki:

Twoja jedyna życiowa okazja, która nauczy cię, jak wydobywać i inwestować
5. Opanowanie Bitcoina dla Początkujących: Bitcoin i Cryptocurrency Technologies, Mining, Investing and Trading, przez Alan T. Norman

Kiedy zdecydujesz, jakie zasoby powinieneś wykorzystać do najbardziej efektywnej nauki, bardzo łatwo możesz się załadować bandą nadmiarowych śmieci informacyjnych, których jako początkujący nie potrzebujesz. Aby uniknąć czytania nieistotnych tekstów, recenzje serwisów pisarskich są zawsze dostępne do codziennego użytku. Jednym z najbardziej popularnych w 2020 roku jest Best Writers Online, który pomoże Ci wybrać dokładny styl pisania i doświadczenie pisarza, do którego najczęściej się odwołujesz. Mówiąc o danej książce, jest to najlepsza opcja, od której możesz uczyć. Wyjaśniając podstawowe zasady Bitcoinu, informuje o ważnych aspektach bez podawania zbędnych faktów.

Jeśli jesteś naprawdę chętny do rozwoju i drastycznej zmiany swojego zrozumienia rynku Bitcoinów, ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie. Poradzić sobie z Bitcoin hacks i nie przytłaczać się zbędnych informacji. Rozpocznij swoją przygodę z technologią inwestycyjną i zgłębiaj najważniejsze obszary kryptokurcji.

Recenzja książki

Twój ultranowoczesny starter i bez wątpienia otwieracz oczu, który zapozna Cię z najważniejszymi elementami łańcucha blokad.
Wniosek
Teraz, jak wiadomo, 5 najlepszych książek o Bitcoinach i wszystkie ich klucze na wynos, nie ma drogi powrotnej. Rozpocznij swój proces uczenia się Bitcoinów już dziś i opanuj sztukę przechowywania i inwestowania kryptokursztynu.

Autor Bio:

Frank Hamilton jest blogerem i tłumaczem z Manchesteru. Jest profesjonalnym pisarzem, ekspertem w takich dziedzinach jak blogowanie, marketing cyfrowy i samokształcenie. Uwielbia także podróżować i mówi po hiszpańsku, francusku, niemiecku i angielsku.

Napisz do mnie, proszę, z informacją zwrotną.

Zastrzeżenie: To jest stanowisko dla gości. KryptoMoney nie popiera i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści, dokładność, jakość, reklamy, produkty lub inne materiały na tej stronie. Czytelnicy powinni przeprowadzić własne badania przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z firmą. KryptoMoney nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakiejkolwiek treści, towarów lub usług wymienionych w artykule.