Tylko Black Swan Event powstrzyma Bitcoin’a przed osiągnięciem 15,000$.


Bitcoin nadal jest liderem najnowszego byczego cyklu na rynku kryptokurrency.

Key Takeaways

  • Po tygodniowym okresie konsolidacji Bitcoin po prostu osiągnął nowy roczny rekord.
  • Kolejny wzrost popytu może spowodować wzrost BTC w kierunku kolejnego oporu psychologicznego, który w czerwcu 2019 roku wyniósł prawie 13 900 dolarów.
  • Dane z łańcucha pokazują, że opór powyżej tej przeszkody cenowej jest niewielki lub żaden, co sugeruje, że rozpoczęła się nowa hossa na rynku.

Bitcoin ukradł kryptoreklamę po przecięciu kluczowej bariery oporu, która uniemożliwiała jej dalszy rozwój od 21 października.

Dane pokazują, że jeśli presja na zakup będzie nadal rosła, ceny mogą wzrosnąć powyżej 15.000 dolarów.

Wzrastające do noworocznych szczytów

Bitcoin wszedł w okres konsolidacji po wyłamaniu równoległego kanału wznoszącego się 21 października.

W ciągu tygodnia, ceny zostały zawarte między 12.800 dolarów wsparcia i 13.300 dolarów oporu poziomu. Uśpiona akcja cenowa zmusiła wstęgi Bollingera do ściśnięcia się na 4-godzinnym wykresie Bitcoin Profit, sygnalizując tym samym, że zmienność była w toku.

Dzisiaj, wzrost presji na kupno za pionierską kryptokur walutą umożliwił jej przekroczenie oporu napowietrznego. Nagły wzrost można uznać za część przełomu, który przewidywały pasma Bollingera.

Dalszy wzrost popytu może spowodować, że Bitcoin wzrośnie w kierunku kolejnego oporu psychologicznego, reprezentowanego przez wysoki poziom z czerwca 2019 roku – prawie 13 900 dolarów.

Niewielki do żadnego opór przed Bitcoinem

Podczas gdy wielu uczestników rynku uważa czerwiec 2019 roku za krytyczny obszar zainteresowania, model „In/Out of the Money Around Price“ (IOMAP) IntoTheBlock sugeruje co innego. Na podstawie tej metryki w łańcuchu, Bitcoin może uruchomić aż do 15.000 dolarów, zanim znajdzie jakikolwiek opór.

Tutaj, około 140.000 adresów zakupiło wcześniej prawie 54.000 BTC.

Biorąc pod uwagę ogromne bariery dostaw, które leżą pod sztandarową krypto walutą, opór napowietrzny wydaje się nieistotny.

Dlatego ci, którzy chcą skorzystać z niedawnego przełomu, muszą być świadomi, że Bitcoin może być o krok od „teleportacji w górę do pełnego, wywołanego przez FOMO, biegu byków“, jak powiedział niedawno analityk łańcucha Willy Woo.

Niezależnie od tego, nieprzewidywalność rynku krypto walutowego sprawia, że nie można pominąć niedźwiedzich perspektyw. Jeśli zlecenia sprzedaży będą piętrzyć się w górę, wywołując nagły spadek, zakres od 12.600 do 13.400 dolarów może spowodować dalszy spadek cen.

Ponad 1,3 miliona adresów posiada ponad 950.000 BTC wokół tego poziomu cen.